8. Medzinárodná športová konferencia

 

V spolupráci Fakulta zdravotníctva SZU so sídlom v Banskej Bystrici, Katedry telesnej výchovy a športu UMB, Vojenského športového centra DUKLA B. Bystrica, Vám po roku opäť prinášame konferenciu, na ktorej sa môžte stretnúť nielen s prednášajúcimi, ale aj s množstvom kolegov. 

On-line variant konferencie bude pozostávať z archívu prístupného 2 týždne (zverejnený približne do 3 dní od ukončenia konferencie). Okrem iného pripravujeme aj živý prenos, pri ktorom, ale upozorňujeme, že môže z nepredpokladaných príčin nastať jeho prerušenie.
Základný lístok na fyzické podujatie nezahŕňa archív ani živý prenos.


Organizovanie takéhoto podujatia je vždy výzvou s možnými komplikáciami a aj, preto je možné, že dôjde k zmene programu, o ktorej budeme informovať.

Přihláška na „8. Medzinárodná športová konferencia“

Dostupné termíny
16. 11. 2024 - Banská Bystrica
16. 11. 2024 - online
Ukázat seznam termínů
Údaje o účastníkovi
Celkom k úhrade
20,00 €
Všetky platobné údaje nájdete v e-maile po vyplnení prihlášky.
Cena kurzu je uvedená vč. DPH 20 %.

Kurz je pojat jako odborná diskuse nad tématy a praktické procvičování technik uvedených v jeho popisu, přičemž je vždy třeba mít na paměti, že procvičované techniky jsou jedním z možných přístupů k léčbě určitého problému – postup léčby konkrétního pacienta je na odborném úsudku kvalifikované osoby, která pacienta léčí. Odesláním přihlášky účastník zároveň bere na vědomí, že absolvování workshopu ani obdržený certifikát nenahrazují odbornou způsobilost vyžadovanou právními předpisy pro výkon zdravotnických ani jiných povolání a samy o sobě jej neopravňují k praktikování technik diskutovaných a procvičovaných na workshopu na třetích osobách ani na účastníku samotném.