Korkové masážne loptičky a dvojloptičky

Využite pre automasážne techniky svojho tela príjemý prírodný metariál – korok. Pre autoterapiu môžete zvoliť presúru - tlakovú masáž loptičkou, tak dynamické lopičkovanie, kde buď jazdíte loptičkou…

Celý popis produktu
10,00 € s DPH
Vybrať variantu
Korkové masážne loptičky a dvojloptičky - dvojmíček 8 x 16 cm Skladom >5 ks
Skladom >5 ks
14,40 € (-31 %) 10,00 € s DPH

Popis produktu

Využite pre automasážne techniky svojho tela príjemý prírodný metariál – korok. Pre autoterapiu môžete zvoliť presúru - tlakovú masáž loptičkou, tak dynamické lopičkovanie, kde buď jazdíte loptičkou po tele, alebo naopak telom po loptičke. Záťaž môžete nastaviť tlakom ruky na loptičku, alebo pozíciou tela. Ak napríklad máte loptičku na zemi a ležíte na nej, bude tlak vyšší v porovnaní s tým, keď loptičku vložíte medzi svoje telo a stenu. Pre ešte komfortnejšie loptičkovianie môžete využiť rôzne rozmery a tvary loptičiek.


Korok je ľahký a tvrdý materiál, ktorý sa hodí ako na masáž, tak je zároveň jednoduchý na prepravu. V korkovom prevedení nájdete na našom eshope ako loptičky rôznych veľkostí pre rôzne časti tela, tak napríklad dvojloptičku, čiže loptičku v tvare arašidového orieška, ktorá sa hodí na masáž chrbtovej oblasti okolo chrbtice, alebo preferných čistí tela - paže, preťažené predlaktia alebo lýtkové svalstvo.

Pre náročnejších užívateľov ponúkame okrem samotných loptičiek a valcov rôzne sety, kde môžete tieto produkty kombinovať a využívať tak na cvičenie a masáž rôznych častí tela ten najvhodnejší tvar priamo pre Vás.

Rozmery:

  • dvojloptička (arašidový oriešok) 8 x 16 cm, 

Produkty sú s logom Svet fyzioterapie.