Lymfotaping - Terapeutické využitie tejpovania v lymfológii

Lymfotaping prináša žiadaný a efektívny doplnok k štandardnej liečbe opuchov. V knihe je obsiahnutá ako teória, tak praktické ukážky aplikovania jednotlivých techník.Autor sa tentoraz špecificky…

Celý popis produktu
11,95 € s DPH
Skladom 5 ks

Popis produktu

Lymfotaping prináša žiadaný a efektívny doplnok k štandardnej liečbe opuchov. V knihe je obsiahnutá ako teória, tak praktické ukážky aplikovania jednotlivých techník.

Autor sa tentoraz špecificky zameriava na možnosť ovplyvnenia lymfatického a s ním úzko súvisiaceho kardiovaskulárneho systému pomocou lymfotapu. Kniha ponúka rekapituláciu a rozšírenie potrebných znalostí tejpovania tak, aby čitatelia boli schopní plynule nadviazať na bestseller Terapeutické využitie tejpovania Obsah sa zaoberá problematikou poúrazových a pooperačných opuchov, ale aj lymfedémy, vrátane možnosti alternatívnych drenážnych ciest lymfotapom. Pozornosť je venovaná aj ošetreniu jaziev.

Kniha je primárne určená pre lymfoterapeutov z radov rehabilitačných lekárov, fyzioterapeutov, ergoterapeutov, zdravotných sestier, masérov a iných lekárskych a nelekárskych odborníkov. Ďalej je vhodná pre študentov, a to najmä nelekárskych bakalárskych a magisterských odborov špecializujúcich sa na zdravotníctvo.

 

Názov: Lymfotaping
Autor: Jitka Kobrová
Jazyk: čeština