RockFloss

RockFloss - jednoduchá latexová elastická páska, ktorú ľahko hodíte do batohu alebo tašky s vecami na cvičenie.   RockFloss využíva efekt kompresie a posúvania šliach na uvoľnenie svalov a kĺbov.…

Celý popis produktu
16,00-24,00 € s DPH
Vybrať variantu
RockFloss - 5 cm Floss Band Skladom >5 ks
Skladom >5 ks
16,00 € s DPH
RockFloss - 10 cm Floss Band Skladom >5 ks
Skladom >5 ks
36,00 € (-33 %) 24,00 € s DPH

Popis produktu

RockFloss - jednoduchá latexová elastická páska, ktorú ľahko hodíte do batohu alebo tašky s vecami na cvičenie.

 

RockFloss využíva efekt kompresie a posúvania šliach na uvoľnenie svalov a kĺbov. Vďaka tomu je následne možné sa lepšie pohybovať a minimalizovať súvisiacu bolesť.

 

Využitie:

  • uvoľňuje stuhnuté svaly,
  • redukuje bolesť svalov a kĺbov,
  • zlepšuje pohyblivosť.

 

Páska v podrobnostiach:

  • rozmery pásky: 5 cm X 2 m alebo 10 cm x 2 m,
  • každé balenie obsahuje podrobný návod použitia RockFloss,
  • podrobné videá „Ako používať RockFloss“  .

 

Kedy je vhodné RockFloss použiť?

RockFloss môžeme použiť ako pred tréningom, tak po ňom, alebo ako súčasť rehabilitácie. Ak svoj zdravotný stav riešite s lekárom, fyzioterapeutom či iným profesionálom, mali by ste sa s ním poradiť aj pred použitím RockFloss.

 

Ako používať RockFloss?

RockFloss môžete použiť prakticky na akúkoľvek časť tela; jediným obmedzením je veľkosť časti tela, na ktorú ho plánujete použiť. Ramená, kolená, zápästie, lakte, panvicu (boky) a členky – to všetko sú ideálne miesta na použitie RockFloss. RockFloss naopak nikdy nepoužívajte na hlavu alebo krk.

Podrobné inštrukcie na používanie RockFloss nájdete v každom jeho balení, alebo sa môžete pozrieť na inštruktážne video tu (len v anglickom jazyku).

Účinky nie sú klinicky otestované pre všetky druhy zranení či iných situácií. Účelom našich produktov a webových stránok nie je nahradiť profesionálnu lekársku starostlivosť a liečbu – o použití sa vždy vopred poraďte s odborníkom.